Oferta sportowa

Dla grup zorganizowanych proponujemy zgrupowania oraz wyjazdy sportowe w zaprzyjaźnionym obiekcie Perła Podhala w Szaflarach. Więcej informacji: 737 168 773

Zapewniamy kompleksową organizację zgrupowań sportowych i pełen dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej ramach pobytu. Naszą ofertę kierujemy do profesjonalnych klubów, szkół sportowych oraz szkółek piłkarskich.

Hala sportowa w Nowym Targu

mamy mozliwość zorganizowania zajęć na obiektach sportowych dostosowanych do wielu dyscyplin m.in. siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, judo i karate. W ogólnodostępnym magazynie można przechowywać własny sprzęt sportowy.

W obiekcie, w którym mieści się hala, znajduje się dobrze wyposażona siłownia. Do dyspozycji grup pozostają także dwa boiska, z naturalną i sztuczną murawą, na otwartym powietrzu, z których można korzystać przez cały rok.

Jako jedyny podhalański obiekt turystyczny jesteśmy w stanie zorganizować pobyt dla grup o tak szerokim zakresie dyscyplin sportowych (także spoza standardowej oferty). W niedalekiej odległości od naszej bazy znajdują się: hala lodowa, basen wyczynowy oraz termy.